جمعه 30 شهريور 1397   17:36:11
شما اینجا هستید :
 • ارسال به دوستان
 • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

 • 1396/1/29 سه‌شنبه
 • نشست مشترک مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد با مدیر عامل صندوق کارافرینی امید استان
  مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری به منظور بررسی تفاهم‏نامه همکاری فی مابین صندوق کارآفرینی امید و معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، با مدیر عامل صندوق کارافرینی امید استان دیدار و گفت و گو کرد.
   به گزارش روابط عمومی امور بانوان و خانواده استان، فریبا رحمانپور در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از اقدامات صورت گرفته توسط این صندوق، از تلاش‏های صندوق کارآفرینی امید در خصوص اعطای تسهیلات خوداشتغالی و اشتغال‏زائی و حمایت از کار و کارآفرینی به ویژه برای زنان و تلاش برای توانمندسازی آنان تقدیر و تشکر کرد.
  مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری از مدیران این مؤسسه مالی و اعتباری خواست با توجه به وجود مشکلات بخصوص در زمینه اشتغال زنان سرپرست خانوار، در جهت مرتفع نمودن این مشکلات، اقدامات لازم را تا حد امکان و توان صندوق انجام دهند.
  وی گفت: امید است بتوانیم از ظرفیت صندوق کارآفرینی امید، بویژه در جهت اشتغال‏زایی در زمینه صنایع پر بازده تولید محصولات کشاورزی و باغی و صنایع دستی که از پتانسیل بالایی در استان برخوردار هستند، نهایت استفاده را ببرند.
  رحمانپور در پایان بر تلاش برای حمایت، توانمندسازی اقتصادی زنان و بالاخص زنان سرپرست خانوار تأکید و ادامه داد امور بانوان و خانواده استانداری آمادگی کامل به منظور همکاری در جهت هر چه بهتر اجرا شدن مفاد تفاهم نامه منعقده با هدف تعامل و هم افزایی دانش و منابع صندوق برای ایجاد اشتغال پایدار در حوزه زنان و حمایت از افراد توانمند و کارآفرین واجد شرایط در ایجاد کسب و کارهای ارزش آفرین تأکید دارد. 
  در ادامه این ملاقات؛ مدیر عامل صندوق کارافرینی امید استان به ارائه گزارشی از مجموعه عملکرد و برنامه‏های آینده این صندوق پرداخت.
  ارسلان حسن‏پور همچنین از اعلام آمادگی این مجموعه جهت حمایت از طرح های کوچک استانی، بویژه در بخش اشتغال‏زایی زنان سرپرست خانوار، گردشگری و حمایت از کسب و کار روستاییان با ارائه تسهیلات ارزان قیمت خبر داد و از فعالان این حوزه جهت استفاده از این امکانات دعوت کرد.
   
  عكس هاي مرتبط :

  آرشیواخبارRSS
  نسخه قابل چاپ
  مجری سایت:شرکت سیگما