جمعه 30 شهريور 1397   17:25:51
شما اینجا هستید :
 • ارسال به دوستان
 • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

 • 1396/4/21 چهارشنبه
 • اجرای برنامه های مختلف به مناسبت هفته عفاف و حجاب
  همزمان با روز ملی عفاف و حجاب تجمع بزرگ صیانت از حریم خانواده و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، مدیر کل امور بانوان و خانواده استان و جمعی از مسئولین استانی و شرکت اقشار مختلف مردم در اعلام حمایت از عفاف و حجاب و صیانت از حریم خانواده در یاسوج برگزار شد.
   مدیر کل امور بانوان و خانواده استان با اعلام این خبر گفت: از 17 تا 23 تیرماه به‌عنوان هفته حجاب و عفاف نامگذاری شده است که نمایشگاهی به همین مناسبت توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران در محل پارک ساحلی یاسوج برپا شده است تا مردم بتوانند از دستاوردهای آن استفاده کنند.
  فریبا رحمانپور برگزاری تجمع و راهپیمایی بانوان را از جمله مهمترین این برنامه ها برشمرد و گفت: حفظ و تحکیم بنیان خانواده و گسترش فرهنگ و مطالبه حفظ و صیانت از فرهنگ عفاف و حجاب را مهمترین هدف برگزاری تجمع و راهپیمایی بزرگ مردمی صیانت از حریم خانواده است.
  رحمانپور افزود: این راهپیمایی با شعار «من امنیت خانواده ام را دوست دارم» همزمان با روز عفاف و حجاب توسط ستاد بزرگداشت هفته حجاب و عفاف استان کهگیلویه و بویراحمد در شهرهای این استان برگزار می‏شود.
  وی همچنین افتتاح نمایشگاه حجاب و عفاف در محل پارک ساحلی، ‌برگزاری نشست های بصیرتی با موضوع عفاف و حجاب، راه اندازی پویش مردمی عفاف و حجاب در سایت ها و شبکه های اجتماعی، اجرای برنامه  و پخش فیلم در پارک های استان با موضوع عفاف و حجاب، نشست های سبک زندگی اسلامی، برگزاری مسابقات کتابخوانی با موضوع حجاب وعفاف در ادارات را از جمله برنامه های بزرگداشت این هفته برشمرد.
  مدیر کل امور بانوان و خانواده استان،
   بر ضرورت تعامل، همکاری و انسجام فعالیت دستگاههای اجرایی در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب تاکید کرد و گفت: برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و استحکام بنیان خانواده اسلامی مقابله با تهاجم فرهنگی، اجرای برنامه های هماهنگ با بهره گیری از توانمندسازی دستگاه‌های دولتی و تشکل های مردمی و به‌کارگیری رسانه‌های نوین در فضای مجازی و محیط های اجتماعی لازم و ضروری است.
   

  آرشیواخبارRSS
  نسخه قابل چاپ
  مجری سایت:شرکت سیگما