جمعه 30 شهريور 1397   17:33:05
شما اینجا هستید :
 • ارسال به دوستان
 • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

 • 1396/5/2 دوشنبه
 • دوره آموزشی توان افزایی و ارتقاء مهارت‏های زندگی در یاسوج برگزار شد.
  به همت دفتر امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد کارگاه آموزشی توان افزایی و ارتقاء مهارت‏های زندگی ویژه مدیران و اعضاء تشکل‏های مردم نهاد فعال حوزه زنان و خانواده استان امروز (2 مرداد) در محل استانداری برگزار گردید.
    به گزارش روابط عمومی امور بانوان و خانواده استان، کارگاه آموزشی توان افزایی و ارتقاء مهارت‏های زندگی در تاریخ 2/5/1396 با حضور مدیران و اعضاء تشکل‏های مردم نهاد فعال حوزه زنان و خانواده به میزبانی این اداره کل، در استانداری برگزار شد.
  این کارگاه آموزشی به مدت 6 ساعت آموزشی و با عنوان دوره شغلی اختصاصی با تدریس استاد دانشگاه، مدرس کشوری مهار تهای زندگی برگزار و مربی دوره به ارایه مطالبی پیرامون چگونگی بر قراری ارتباط موثر، حل مسئله، تصمیم گیری، راه های کنترل خشم، آشنایی با آسیب‏های اجتماعی روز جامعه و چگونگی برخورد با آنها به منظور مهار نمودن و کاهش آن در سطح خانواده‏ها و جامعه از طریق فعالیت‏های آموزشی پرداخت.
  کارگاه مذکور با هدف توان‏افزایی، افزایش سطح آگاهی و تعاملات هرچه بیشتر تشکل‏ها و کمک از ظرفیت سمن‏ها در پیشگیری از تعارضات خانوادگی، نزاع دسته جمعی و افزایش فرهنگ شهروندی وکاهش معضلات و آسیب‏های جامعه برگزار گردید.
  کارگاه فوق با ارایه نقطه نظرات، پیشنهادات و تبادل نظر مدعووین در حیطه کاری و مشکلات پیش رو به پایان رسید.
   
   
   
   

  آرشیواخبارRSS
  نسخه قابل چاپ
  مجری سایت:شرکت سیگما