سه‌شنبه 3 ارديبهشت 1398   03:32:22
شما اینجا هستید :
 • ارسال به دوستان
 • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

 • 1397/9/14 چهارشنبه
 • تسهیلات اشتغال روستایی، وام‏های فراگیر،بهره وری از فضای مجازی برای بازاریابی از برنامه های دولت دوازدهم برای ایجاد اشتغال بوده که توجه ویژه ای به ایجاد فرصت های برابر بدون تبعیض جنسیتی در این زمینه شده است
  تسهیلات اشتغال روستایی، وام‏های فراگیر،بهره وری از فضای مجازی برای بازاریابی از برنامه های دولت دوازدهم برای ایجاد اشتغال بوده که توجه ویژه ای به ایجاد فرصت های برابر بدون تبعیض جنسیتی در این زمینه شده است

  معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده  در این نشست گفت: با انجام مطالعات آماری و توجه به شاخص ها و ظرفیت های کهگیلویه و بویراحمد، سند ارتقای وضعیت زنان این استان تدوین شده و در شورای برنامه ریزی کشور تصویب خواهد شد.

  معصومه ابتکار گفت :  ۷۵ درصد تولیدات صنایع دستی استان کهگیلویه و بویراحمد را زنان تولید می کنند که نشانگر توانمندی و همت بانوان این دیار است.

  معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده بیان کرد: استاندارد سازی محصولات کشاورزی برای تولید محصولات ارگانیک هم اکنون در کهگیلویه و بویراحمد در حال اجراست که می تواند راهگشای ارتقای سلامت جامعه و بهبود درآمد بهره برداران باشد.

  وی تصریح کرد: حمایت از تعاونی ها و صندوق های خرد روستایی و دختران بازمانده از تحصیل از دیگر برنامه‏های در دست اجرای معاونت زنان و خانواده رئیس جمهوری برای توانمندسازی بانوان است.

  معصومه ابتکار در نشست شورای اداری استان گفت:  اورژانس اجتماعی به عنوان موثرترین روش مداخله برای کنترل آسیب های اجتماعی مورد حمایت ویژه معاونت زنان و خانواده است چون هرکس با شماره گیری ۱۲۳ در برابر تهدید کودک آزاری و همسرآزاری و دیگر آسیب های اجتماعی می تواند کمک بگیرد.

  معاون زنان و خانواده رئیس جمهوری اظهار داشت: تسهیلات اشتغال روستایی، وام‏های فراگیر،بهره وری از فضای مجازی برای بازاریابی از برنامه های دولت دوازدهم برای ایجاد اشتغال بوده که توجه ویژه ای به ایجاد فرصت های برابر بدون تبعیض جنسیتی در این زمینه شده است.

  ابتکار ادامه داد: حمایت از شرکت‏های دانش بنیان در رشته های مختلف که با ایده‏های خوب نخبگان و انجام دوره‏های آموزشی با همکاری معاونت های علمی و فن آوری رئیس جمهور همراه شده از دیگر برنامه های دولت در راستای ایجاد اشتغال است.

  وی ابراز داشت:ترسیم برنامه و فراهم کردن زمینه آموزش از دیگر برنامه های دولت برای تحقق فرصت های برابر شغلی ،فارغ از دیدگاه های جنسیتی است.

  ابتکار ابراز داشت: پذیرش مشکلات موجود، رویکرد دولت برای رفع چالش ها به ویژه در امر اشتغال است.

  عكس هاي مرتبط :

  آرشیواخبارRSS
  نسخه قابل چاپ
  مجری سایت:شرکت سیگما