سه‌شنبه 3 ارديبهشت 1398   03:03:30
شما اینجا هستید :
 • ارسال به دوستان
 • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

 • 1397/9/14 چهارشنبه
 • گفتگوی بین نسلی
  یک ردیف جدید و مستقل بودجه ای برای اولین بار در بودجه ۹۸ برای حوزه بانوان در نظر گرفته شده است که می تواند به توانمندی زنان و برنامه های آنها شتاب بخشد

  علی محمد احمدی با حضور معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در نشست گفتگوی ملی خانواده و بین نسلی استان، گفت: سهم منابع حوزه بانوان و خانواده و برنامه های توانمندسازی این حوزه در استان ۲ برابر شد.

  استاندار اظهار داشت: یک ردیف جدید و مستقل بودجه ای برای اولین بار در بودجه ۹۸ برای حوزه بانوان در نظر گرفته شده است که می تواند به توانمندی زنان و برنامه های آنها شتاب بخشد.

  احمدی با بیان اینکه، هرگز نمی شود ۵۰ درصد توان کشور را کنار گذاشت از آن چشم پوشی کرد و با نیمی دیگر کشور را اداره کرد و به جلو برد، افزود: امروز دولت با تمام توان تلاش می کند تا از همه ظرفیت های انسانی در همه عرصه ها بهره گیرد.

  وی با اشاره به اینکه، دولت توجه به مناطق محروم و از جمله جامعه بانوان آن مناطق را مد نظر قرار داده است، تصریح کرد: در همین راستا به  قرار دادن شهرستان لنده به عنوان پایلوت اقتصادی، پایلوت محرومیت زدایی شهرستان بهمئی و توجه ویژه به بانوان منطقه زیلایی می توان اشاره کرد که آغاز حرکتی نو در این استان است.

  احمدی یادآور شد: امسال در شهرستان لنده منابع اعتبار و مالی سه برابری تعریف شده است، ۷۲۰ میلیارد ریال منابع و تسهیلات برای مناطق زیلایی در نظر گرفته شده و مسئله توجه به سمن ها، تشکل های غیردولتی و نهادهای مدنی مورد توجه هستند.

  استاندار با اشاره به اینکه، دشمنان تحریم های تمام هوشمندانه را علیه کشور بکار گرفته اند، تاکید کرد: در حالی که دشمنان برای ایجاد ناامیدی بین مردم و دولت و القای ناکارآمدی نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش می کنند، باید همه توان و ظرفیت را بکار گرفته و باید دست به دست هم داده و دلسوزانه تلاش کنیم و پای کار باشیم.

  احمدی گفت: شرایط کنونی شرایط خاصی است و تشکل های غیردولتی باید به کمک بیایند از طرفی هم از توان جامعه زنان بیش از گذشته استفاده نماییم تا بتوان از شرایط فعلی عبور کنیم.استاندار به مسئله تحکیم بنیان خانواده، عدم تبعیض جنسیتی و به  ترویج و نهادینه کردن ارزش های فرهنگی، دینی، قومی و قبیله ای، خانوادگی، عاطفی و صمیمیت ها در نهاد خانواده و اجتماع تاکید کرد.

  عكس هاي مرتبط :

  آرشیواخبارRSS
  نسخه قابل چاپ
  مجری سایت:شرکت سیگما