سه‌شنبه 3 ارديبهشت 1398   02:41:33
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1

2
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد با توجه به خدمات شایان و بی ‏نظیر نظام مقدس جمهوری اسلامی و اهمیت بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ، ارائه دستاوردهای انقلاب در حوزه زنان و خانواده در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی و با محوریت فعالیت دستگاه ‏های عضو کارگروه در تمام حوزه‏‏‏ ها ضروری است .

جلسه کارگروه زنان نمایشگاه‏های ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی روز دوشنبه مورخ 97/10/24 در محل دفتر امور بانوان و خانواده با حضور مدیر کل امور بانوان واعضاء برگزار گردید.
مدیر کل امور بانوان و خانواده  گفت : با توجه به  خدمات شایان و بی ‏نظیر نظام مقدس جمهوری اسلامی و اهمیت بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ، ارائه دستاوردهای انقلاب در حوزه زنان و خانواده در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی و با محوریت فعالیت دستگاه ‏های عضو کارگروه در تمام حوزه‏‏‏ ها ضروری است .

صفایی نیا گفت : اجرای برنامه های مختلف فرهنگی ، هنری و آموزشی در این کارگاه به  فعال بودن و پویایی نمایشگاه  کمک شایان و قابل توجهی می نماید و از دستگاه های اجرایی عضو خواست تا در زمینه اجرای زنده در نمایشگاه اهتمام  نمایند .

مجری سایت:شرکت سیگما